O mnie

Cześć! Nazywam się Milena i już od pewnego czasu usilnie próbuję nauczyć się robić w miarę dobre zdjęcia. Jednak muszę przyznać, że nie wychodzi mi to najlepiej. Mimo marnych efektów ciągle staram się nauczyć tej ciężkiej sztuki i mam nadzieję, że kiedyś mi się uda. Na blogu chcę się dzielić z Wami oraz światem moimi pracami oraz nowo zdobytą wiedzą. Mam nadzieję, że chętnie będzie je komentować. Nie oczekuję jedynie pochwał, jestem przygotowana na krytykę, a także liczę na rzeczowe porady. Więc szczerze piszcie swoje zdanie.

Uważam, że blog powinien mieć jakąś określoną tematykę, jednak oczywiście od czasu do czasu wrzucę jakiś tekst dotyczący innych moich zainteresowań lub nawet jakiś ważnych dla mnie wydarzeń.

Jak większość ludzi lubię więcej niż jedno zajęcie. Lubię wiedzieć co jest modne, nie interesuje mnie moda z wybiegów, a ta bliska każdemu z nas, codzienna. Inną istotną częścią mojego życia jest sport. Kiedyś bardzo chciałam trenować wyczynowo, jednak obecnie jest to typowa rekreacja. Najbardziej lubię pływanie oraz jazdę na rowerze.

Dość już o mnie. Więcej dowiecie się śledząc mojego bloga, bo na pewno jeszcze nie raz wspomnę kilka słów o moim życiu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz